Maduravoyal, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 34BVOPD8157R1ZQ
Approx. Rs 1,80,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Machine Type | Multihead Weigher |
| Weighing Capacity | 1 Kg |
| Capacity | 1 kg |
| Application | Food |
| Usage/Application | For Industrial Use |
| Brand | Green World Automations |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | SS304 |
| Feeding Type | Vibratory Feeder |
| Accuracy | 1 g |
| Power Supply | 230 V AC |
| Structure | Mobile On Wheels |
Additional Information:
Explore More Products
© Green World Automations. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited