Maduravoyal, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 34BVOPD8157R1ZQ
Approx. Rs 2,55,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 1000 Pouch/Hour |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Single Phase |
| Brand | GREEN WORLD AUTOMATIONS |
| Voltage | 220V |
Additional Information:
Approx. Rs 8,50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 501- 1000 Pouch per hour |
| Machine Power | 0-1 HP |
| Driven Type | Pneumatic |
| Usage/Application | Liquid |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220V |
| Pouch Capacity | 50-200 grams |
| Weight | 200kg, 100kg |
| Brand | Green world Automations |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© Green World Automations. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited